Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Řemesla

 

Řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

Jirmus zahradnické služby s.r.o.

Provádíme projekci, realizaci a údržbu zahrad, parků a veřejné zeleně,závlahové systémy, okrasná a koupací jezírka, zelené střechy, kácení stromů, výsadba vzrostlých dřevin, zemní práce, seté i kobercové trávníky, zídky, dlažby, frézování pařezů, vybavení interiérů rostlinami.

Sovova 1, Litoměřice

Mardur - stavební firma

Služby v oblasti stavby a rekonstrukce domů a bytů. Nabízíme: Zateplení domu a bytu, fasády a opravy fasád, obklady a dlažby, koupelny a bytová jádra, montáže sádrokartonu, podlahy a plovoucí podlahy, zednické a montážní práce.

Pohořanská 118, Žitenice

Jakub Pytloun - Zemní práce

Nabízíme provedení zemních, výkopových, terénních a demoličních prací kráčejícím rypadlem Menzi Muck, pásovým rypadlem a smykem řízeným nakladačem. Dodávku a odvoz materiálu zajišťujeme vlastním nákladním vozidlem.

Ostrovní 3, Litoměřice

Petr Šmidt - elektro

Montáž elektro (MN a NN) a hromosvodů včetně revizí.

Kollárova 10, Litoměřice

Petr Beránek - montáž plastových oken a dveří

Montáž plastových oken a dveří kvalitního německého profilu Kömmerling, žaluzie a parapety. Okna necháváme vyrábět dle vámi vybraných rozměrů, barevného provedení či typu zasklení a poté je odborně namontujeme do vašeho objektu za naprosto bezkonkurenční ceny.

Roudnice nad Labem

Radek Wollenheit - instalatérské a topenářské služby

Montáže topení a vody včetně dodávek materiálu. Prodej, montáž a servis krbových kachlový kamen a kotlů na pelety COLA.

Loucká 176, Třebenice

Střechy Dvořák

Pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Pokládky střešních krytin. Montáže střešních oken.

Skalice 87, Litoměřice

Energie - stavební a báňská, geodetické služby

Provádíme geodetické práce především v oblasti inženýrské geodézie - vytyčení a zaměření staveb, zaměření podkladů pro projekt, vytyčení ...

Vašíčkova 3081, Kladno

Rostislav Müller - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou výrobou kovaných plotů a brán. Nabízíme křídlové, posuvné , samonosné brány. Mříže, přístřešky, zábradlí, schodiště a jiné.....

Čakovice 55, Štětí

Kominictví KOMKLIMA (pobočka Litoměříce)

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti komínů a kominictví. Naší specializací jsou komíny, komínové systémy a veškeré kominické činnosti s tím související.

Litoměříce

Petr Ferenc - FERSTAV (Výkopové a demoliční práce)

Provozování veškerých ručních i strojových výkopů např. (bazény ,šachty,inženírské sítě vč.pokládání, základy, hydroizolace kolem objektů vč.kompletních prací, atp.) Demoliční práce, úklidové práce, stavba opěrného zdiva vč.výkopu a základu, zednické práce...

Kostomlaty pod Řípem 50, Roudnice nad Labem

Podlahářství TROPY

Podlahářství nabízí pokládku a prodej plovoucích podlah, vinylových, pvc, sportovních podlah, parkety, koberce, marmoleum aj. Provádíme také renovace parket i schodišť.

Havlíčkova 275, Roudnice nad Labem

Čalounictví Štemberová

Čalounění, renovace a prodej čalouněného nábytku, prodej bytového textilu - atelier vintage

Turgeněvova 2, Litoměřice

Kominictví KOMKLIMA (pobočka Lovosice)

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti komínů a kominictví. Naší specializací jsou komíny, komínové systémy a veškeré kominické činnosti s tím související.

Lovosice

VAREZ, s.r.o.

Provádíme povrchovou ochranu, abrazivní tryskání, protikorozní a ochranné nátěry, dekorativní nátěry, žárové zinkování - šopování. Malířské a lakýrnické práce, výškové práce. Povrchová úprava kovů.

9. května 2259, Roudnice nad Labem

Zahradnické služby Knotek & Veselka

Zahradnické práce. Nabízíme návrhy a realizace zahrad, údržba zeleně, parkové a sadové úpravy, kácení. Pokládka travních koberců, realizace automatických zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.

Radouňská 681, Štětí

LUK střechy

Realizace veškerých typů střech. Pokrývačství, klempířství, stavební a zednické práce. Střechy na klíč, izolace plochých střech, zateplení střech. Provádíme montáž polykarbonátu a střešních oken.

Jeronýmova 1503, Roudnice nad Labem

Izolace a projekty staveb, s.r.o.

Izolace plochých střech a teras panelových domů a průmyslových staveb, fotovoltaika. Fotovoltaické střešní krytiny. Provádíme izolace proti zemní vlhkosti, skládky, bazény a jezírka.

Havlíčkova 154, Libochovice

Vladimír Lahovský - LAKR

Vystrojení kanalizačních a čerpacích stanic – stavby na klíč. Jádrové vrtání do ø 250. Výroba a montáž ovládání průmyslových armatur. Autodoprava - VW Transportér do 3,5 t – prodloužená korba. Zámečnické práce.

Řipská 11, Roudnice nad Labem

RADEK TVRDÝ

Úpravy interiéru,rekonstrukce koupelen,zednické a obkladačské práce,pokládka podlahových krytin,malování a drobné práce

Dohnalova 665, Štětí

Gabriel, s.r.o.

Společnost je členem Svazu zakládání a údržby zeleně, který je členem Evropské asociace firem v oboru zahradních a krajinářských úprav ELCA. Pro...

České Kopisty 208, Terezín

GEOS, geodetické služby, v.o.s.

Provozujeme geodetické práce pro katastr nemovitostí (geometrické plány, vytyčování parcel, konzultace), inženýrská geodézie (kubatury, stavby, inženýrské sítě), mapové podklady, GIS (MISYS). Provádíme pozemkové úpravy, velkoplošné a barevné kopírování.

Nerudova 829/6, Litoměřice

Jindřich Valný

montáž a opravy el.instalace, montáž hromosvodů,revize,přihlášky...

Dlouhá 1045/7, Lovosice

GRÜNER, s.r.o.

Zahradnictví. Sadové úpravy zahrad, parků, firemních objektů - od projektu po realizaci. Údržba zahrad (sekání trávníku, řez stromů a keřů, hnojení, ...). Drobná zahradní architektura (jezírka, pergoly, dlažby, ...). Školkařská výroba, prodej rostlin a zahradnických potřeb.

Kamýcká 503/19a, Litoměřice

Dušan Zeman - OTS

Zabýváme se výrobou a prodejem komínů a komínových systémů. Nabízíme třívrstvé tepelně izolované komíny pro novostavby, stavebnicové komíny české výroby. Distribuce po celé České republice vlastní autodopravou.

Čelakovského 280/2, Litoměřice

JURIS LTM s.r.o.

Ocelové konstrukce, svařování. Zabýváme se kovovýrobou. Prodej hutního materiálu. Zednické práce, izolace, zateplení, fasády, rodinné domy, průmyslové haly, rekonstrukce historických objektů.

Želetická 2194, Litoměřice

Aqua S.P.P., s.r.o.

Předmětem činnosti naší firmy je protikorozní ochrana, speciální čištění povrchů a sanace betonových ploch. Nabídka speciálních prací v průmyslu, bezprašného i vodního tryskání, čištění, žárového nástřiku kovů, povrchové ochrany nátěrů, práškového lakování.

Želetická 2170/27, Litoměřice

L A N A, spol. s r.o.

Nabízíme opravy stavebních strojů, dopravních mechanismů a hydraulických systémů. Strojní obrábění a výroba ocelových konstrukcí. Nabízíme prodej hutního materiálu, ložisek, těsnění, olejů a maziv OMV, PARAMO, lešení HAKI. Práce autojeřábem 8 tun. Prodejna Kovomat.

Mlékojedská 954/15, Litoměřice

Fase, spol. s r.o.

Uskutečňujeme zateplení a hydroizolace střech, plochých střech, panelových domů a průmyslových staveb. Izolace tepelné i vodotěsné provádíme nástřikem, litím tvrdé polyuretanové pěny. Provádíme nástřik tvrdých PUR pěn na ploché střechy, podhledy i svislé stěny.

U Katovny 58/59, Litoměřice

Breston Saad, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem plastových oken a dveří německých profilů Trocal a Rehau s celoobvodovým kováním ROTO. Prodej a montáž žaluzií, rolet, parapetů a sítí proti hmyzu. Drobné bourací a stavební práce.

V Uličkách 2518, Roudnice nad Labem

Radek Řezníček - Kompletní realizace střech

Naše firma nabízí pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Dále nabízíme zateplování střešních konstrukcí, montáže sádrokartonu, střešní okna, prodej stavebního řeziva a další služby.

Polské lidové armády 180, Úštěk

Josef Rychetský - Umělecké kovářství

Zabýváme se výrobou veškerých kovářských děl s využitím klasických řemeslných postupů i moderních technik pro současnou i historickou architekturu i interiéry. Restaurujeme původní díla. Většinu prací vyrábíme dle vlastních výtvarných návrhů.

Charvatce 1, Martiněves

Karel Havlíček - Střechy

Tesařství, klempířství, pokrývačství. Zajišťujeme nové střechy, rekonstrukce střech, hydroizolace. Dřevo-stavby - rodinné domy, altány, pergoly, zahradní domky.

Mrázova 850/12, Litoměřice

Plynoservis Vágner, spol. s r.o.

Montáže plynu, vody, kanalizací, topení, servis plynových spotřebičů. Rozvody elektro, vložkování komínových průduchů, plynovody, přípojky a montáže kotelen.

Osvobození 589/8, Litoměřice

Pytloun - Sadové úpravy

Základka a údržba sadových úprav firemních areálů a komunální zeleně měst a obcí. Zeleň rodinných zahrad od návrhů až po realizaci, stálá ú...

Brožíkova 1917/14, Litoměřice

PUR-IZOLACE, s.r.o.

Provozujeme tepelné a zároveň vodotěsné izolace střech tvrdou polyuretanovou pěnou, izolace proti vlhkosti.

Křižíkova 713/3, Litoměřice

Lesprodukt Poplze, s.r.o.

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, alejových stromků a ostatních dřevin. Projekce, realizace a údržba zahrad.

K myslivně 26, Libochovice

Jiří Lupínek - Zemní a výkopové práce, autodoprava

Zemní a výkopové práce, nákladní doprava, jeřábnické práce do 8 tun, výkopy pro základy rodinných domů, bazénů, jímek a inženýrských sítí. Demolice, mytí vozovek kropicím vozem, přeprava nadměrných nákladů do 20 tun.

Prackovice nad Labem 46, Prackovice nad Labem

Roman Valentin-zemní prace

Provádíme zemní práce.

Alej 17. listopadu 1740, Roudnice nad Labem

Josef Kindl - výkopové práce

Provozujeme výkopové práce bagry Menzi Muck a Kaiser X4Turbomobil.

Břežany nad Ohří 86, Budyně nad Ohří

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?